KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15538403
nr 1553 8403
Gösta af Geijerstam
(1888-1954), Sverige
Signerad, daterad 1919. Blandteknik, 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Gösta af Geijerstam, svensk-norsk författare målare och illustratör född i Stockholm 1888, död 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:39:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
Gösta af Geijerstam
Läs mer om Gösta af Geijerstam